Binance 4 İşlem Çiftini Delist Ediyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 4 altcoin’e ait Binance USD (BUSD) paritesini spot işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Binance 3 Temmuz Pazartesi günü yaptığı resmi açıklamada, Powerledger (POWR), QuarkChain (QKC), Siacoin (SC) ve Steem (STEEM) altcoinlerine ait 4 işlem çiftini spot işlemlerden delist edeceğini duyurdu.

Binance açıklamaya göre POWR/BUSD, QKC/BUSD, SC/BUSD ve STEEM/BUSD işlem çiftlerini TSİ 5 Temmuz 06.00 itibariyle spot işlemlerden kaldıracak ve alım-satımı durduracak.

Binance ayrıca kullanıcıların söz konusu varlıklar için platform üzerinde bulunan diğer işlem çiftlerinde alım-satım yapmaya devam edebileceğini söyledi ve borsa üzerinden ilgili altcoinler özelinde ticaret botu kullanan yatırımcıların işlemlerini iptal etmelerini tavsiye etti.

Binance, Paxos’un ABD kaynaklı problemler nedeniyle BUSD ihracını durdurmasının ardından söz konusu stablecoin’den kendini uzaklaştırmaya devam ediyor. Binance bu kapsamda şimdiye kadar birçok işlem çiftini delist etti ve son gelen güncellemeye göre delist etmeye devam ediyor.

Tag'ler: Binance