Binance Duyurdu: 5 Kripto Projesine Yatırım Yaptı!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in yatırım kolu Binance Labs, kuluçka programı kapsamında yatırım yapmak için 5 proje seçtiğini duyurdu.

Binance 20 Haziran tarihinde resmi web sitesi üzerinden yayınladığı bildiride, borsanın yatırım kolu Binance Labs’in kuluçka programında öne çıkan 5 projeyi yatırım için seçtiğini açıkladı.

Programa toplamda 900’den fazla projenin başvurduğu belirtilirken başvuruların yalnızca 12’sinin kabul edildiği ifade edildi. Şirketler kuluçka süreci boyunca birebir koçluk hizmeti aldı ve yatırım yapılacak beş proje seçilmeden önce her biri tek tek değerlendirildi.

Bracket Labs

On-chain kaldıraçlı yatırım ürünleri sunan bir proje olarak öne çıkan Bracket Labs, yatırımcıların hem yatay hem de trend piyasa koşullarında fiyat dalgalanmalarından hızlı bir şekilde yararlanmalarına olanak sağlayan BracketX adlı merkeziyetsiz uygulamasıyla (dApp) ön plana çıkıyor.

DappOS

DappOS, Web3’e giriş engellerini kaldırmaya odaklanan bir proje olup Web3 uygulamalarının kullanılabilirlik ve erişilebilirlik potansiyellerini artıran çözümler oluşturmak için bir işletim platformu oluşturmayı hedefliyor.

Kryptoskatt

Kullanıcılar için kolaylaştırılmış Web3 finansman çözümleri sunmaya odaklanmış bir proje olan Kryptoskatt, muhasebe, vergi hesaplaması ve portföy yönetimi gibi pek çok alanda hizmet sunuyor. Dünya çapında 2000’den fazla merkeziyetsiz finans uygulamasını (DeFi), 100’den fazla borsayı ve cüzdanı ayrıca 50’den fazla blockchain’i destekliyor.

Mind Network

Kullanıcı verilerini, akıllı sözleşmeleri ve yapay zekaları güvende tutmak için oluşturulmuş uyarlanabilir bir şifreleme ağıdır. 

zkPass

zkPass ise Web3 projeleri için sıfır bilgi kanıtı teknolojisi üzerine kurulu merkeziyetsiz bir kimlik doğrulama çözümü hizmeti sunmaya odaklı bir projedir.

Öte yandan Binance Labs’ün üst düzey yöneticisi Yibo Ling, sektörün ilerlemesine katkıda bulunan ölçeklenebilir erken aşama projelerin güçlendirilmesi amacını taşıdığını ve 5. kuluçka programına seçilen projelerin sektör üzerindeki etkilerini görmeyi sabırsızlıkla beklediklerini bildirdi.

Binance Labs, yakın zamanda kuluçka programının 6.’sının da başlatılacağını duyurdu.


Tag'ler: Kripto para Binance