Binance’den 6 İşlem Çiftine Marjinden Delist!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 6 altcoin’in bazı işlem çiftlerini izole marjin işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Binance 12 Haziran Pazartesi günü yaptığı resmi açıklamada, Bancor Network (BNT), Convex Finance (CVX), Polkastarter (POLS), Power Ledger (POWR), STP (STPT) ve Stratis’in (STRAX) bazı paritelerini izole marjin işlemlerden delist edeceğini duyurdu.


Açıklamaya göre Binance, BNT, POLS, POWR, STPT ve STRAX’ın BUSD paritesi, CVX’in BTC paritesi için izole marjin borçlanmasını 13 Haziran tarihinde askıya alacak. Ardından TSİ 19 Haziran saat 09.00’da tüm açık pozisyonlar otomatik olarak kapatılacak ve kullanıcılara doğrudan ödeme yapılacak.


Binance, tüm bu işlemlerden sonra bekleyen tüm emirleri iptal edecek ve BNT/BUSD, CVX/BTC, POLS/BUSD, POWR/BUSD, STPT/BUSD ve STRAX/BUSD işlem çiftlerini izole marjin işlemlerden ödünç alınabilir varlık olarak kaldıracak.


Söz konusu altcoinlerin izole marjin işlemlerde başka pariteleri de bulunduğu için son güncelleme tamamen delist edildiği anlamına gelmiyor.


CoinGecko verilerine göre son 24 saatlik periyotta %2,8 değer kaybı yaşayan BNT yazım esnasında 0,352 dolardan, CVX %1 düşüşle 3,44 dolardan, POLS %2,9 düşüşle 0,269 dolardan, POWR %0,6 düşüşle 0,128 dolardan, STPT %1 düşüşle 0,0353 dolardan, STRAX ise %4,6 düşüşle 0,396 dolardan işlem görüyor.


Tag'ler: Binance