Fon Yöneticisinden Ripple İçin 60x’lik Yükseliş Tahmini: XRP 30 Doları Görebilir!

Thomas Kralow, Ripple’ın (XRP) SEC davasını kazanması halinde kısa vadede XRP’nin 30 dolara yükselebileceğini öne sürdü.

Varlık yönetim şirketi Kralow Capital kurucusu ve kripto hedge fon yöneticisi Thomas Kralow 16 Haziran tarihinde FXStreet’te yayınlanan röportajda, Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından kendisine açılan kayıt dışı menkul kıymet davasını kazanması halinde Ripple’ın yükselmesini beklediği fiyatlar hakkında açıklama yaptı.

Kralow, üç veya dört aylık süreçte XRP’nin minimum 10 dolar maksimum 30 dolar seviyesine kadar yükselerek 20 ile 60 katın üzerinde değer kazanabileceğini iddia etti.

Thomas Kralow; Hinman belgelerinin içeriğini, SEC eski Direktörü William Hinman’ın 2018 yılına ait bir konuşmasında Ethereum hakkındaki yorumlarını ve regülatörlerin XRP’nin menkul kıymet tanımına karşı duruşunu XRP spekülasyonlarını besleyen üç ana faktör olarak gösterdi.

Fon yöneticisi bu kapsamda, ilgili faktörlerin bir süre daha spekülasyona yol açarak XRP fiyatını yükseltebileceğini ifade etti

Kralow, Google Trends verilerinin sektöre yönelik ilgide artışa işaret ettiğini belirtirken XRP aramalarının geçtiğimiz ay iki katına çıktığına dikkat çekti. Trader, konu hakkında şu ifadelerde bulundu:

Mevcut durumda potansiyel olarak önümüzdeki üç ile dört ay içerisinde XRP için önemli fiyat artışına yol açabilecek ve değerini 10 ile 30 dolar arasında herhangi bir yere çekebilecek büyük spekülatif söylemler gözlemliyoruz.

Öte yandan Kralow’un ifadelerine göre Ripple Labs’in halka arzı veya XRP’nin menkul kıymet olmadığının yasal olarak kanıtlanması da fiyat yükselişinde önemli bir katalizör veya kilometre taşı olarak rol oynayabilir.

Ayrıca ünlü kripto para trader’ı Cameron Fous, Ripple’ın  bu yıl yatırımcıları zengin etme potansiyeline sahip tek kripto para birimi olabileceğini öne sürmüştü.

Coingecko verilerine göre Hinman belgelerinin açıklanmasından sonra 0,561 dolar seviyesine kadar yükselerek %7 değer kazanan XRP, yazım itibariyle 0,488 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Yorumlar

0x...87cA

Bizler icinde iyi olacagina inaniyorum

0x...87cA

20.06.2023 14:18

0x...87cA

Bisler icin hereyin hayrlsi olur inwaAllah.

0x...87cA

20.06.2023 14:09