Popüler Analist Ethereum Rakibi Altcoin İçin Patlamaya Hazır Dedi: 2x Yapabilir!

Popüler kripto para analisti Bluntz (SmartContracter), Solana’nın (SOL) yukarı yönlü patlamaya hazır olduğunu belirterek yükseliş formasyonunu işaret etti.

Bluntz yakın tarihli bir sosyal medya gönderisinde, Ethereum’un (ETH) en büyük rakiplerinden Solana için dikkat çeken ifadelerde bulundu. Solana için düzeltmenin tamamlanmış olabileceğini ima eden analist, düşüncelerini Elliott Dalga teorisine dayandırdı.

Paylaştığı grafikte Elliott Dalga teorisine göre hedef olarak 32-34 dolar bandını gösteren Bluntz, %100 bir yükseliş potansiyeli gördüğünü belirtti.

Sevdiğim altcoinlerden biri SOL. Büyük bir destek seviyesinden sağlam bir tepki aldı. Düzeltme 3 dalga halinde temiz bir hareket yaptı.  Bunu yükseliş için %100 bir potansiyel olarak görüyorum.


Elliott Dalga teorisine göre bir varlığın fiyat hareketindeki ana eğilim beş dalgalı bir modelde gerçekleşirken düzeltme üç dalgalı aşamada gerçekleşir. Bluntz tarafından sunulan grafikte 3 dalgalı düzeltme tamamlanmış ve yükseliş yönlü hareket başlamış görünüyor. Analistin grafiği doğrultusunda bakıldığında Solana’yı %90’dan fazla bir yükseliş hareketi bekliyor olabilir.

Özellikle kripto para borsası FTX’in iflasıyla birlikte ciddi oradan değer kaybeden SOL, tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 259 dolara kıyasla %93’lük değer kaybıyla fiyatlanıyor.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %0,8 artış sergileyen SOL, yazım esnasında 16,95 dolardan işlem görüyor.

Tag'ler: Ethereum Solana

Yorumlar

Rumuz

Valla solona gelecegin coini olabilir

Rumuz

25.06.2023 11:35

0x...6476

etheruma rakip olabilmesi icin yine de baya bi ekmek yemesi lazim solananin

0x...6476

23.06.2023 04:16