TRON Kurucusu Justin Sun’dan SEC Davası Sonrası Binance CEO’suna Destek Mesajı

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından Binance ve CEO Changpeng Zhao’ya (CZ) açılan davanın ardından TRON (TRX) kurucusu Justin Sun’dan destek mesajı geldi.

SEC’nin kripto para borsası Binance’i 13 farklı gerekçe ile suçlayarak dava açmasının ardından kripto para endüstrisinin önde gelen aktörlerinden Binance ve Zhao’ya destek mesajları yağdı. CZ’ye “yanındayız” çağrısında bulunan ilk isimlerden biri TRON kurucusu Justin Sun oldu.

Justin Sun paylaştığı sosyal medya gönderisinde, başta CZ olmak üzere Binance ekibine karşı inancının tam olduğunu ve bu sorunun da üstesinden gelineceğini ifade etti.

Ekibin kapasitesinin her türlü zorluğu aşabilecek seviyede olduğunu vurgulayan Sun, güçlü kalın çağrısında bulundu:

"Kripto para birimi endüstrisini ilerletmeye olan bağlılığınızın tamamen farkındayım ve yetenekleriniz ve ahlakınız suçlanamaz. Güçlü liderlik ve karar verme becerilerine sahip olduğunuz için, bu zorluğun üstesinden gelme kapasitenize inancım tam. Nerede ve ne olursa olsun yanında olacağım ve seni destekleyeceğim. Güçlü ve cesur kalın ve yeteneklerinize inanın. Sizi yüreklendirecek, geçmiş olsun dileklerimizi iletecek ve bu engeli birlikte aşacağız."

Yorumlar

0x...6476

justin san destek verir tabiki kim bilir kac parasi vardir binance da .

0x...6476

21.06.2023 18:28